6 лютого – Міжнародний день безпечного Інтернету

6 лютого – Міжнародний день безпечного Інтернету. Складно уявити зараз наш день без інтернету. Без звʼязку, новин, комунікації та зустрічей онлайн. Місця, де ми шукаємо та ділимося інформацією за долі секунди.
Сьогодні педагогами ліцею були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на попередження небезпек, які можуть чекати в Інтернеті. Всупереч важким подіям титани педагогічної праці створюють безпечний освітній простір для учнівської молоді.
А ще ми хочемо поділитися з вами порадами, які допоможуть створити з інтернету безпечний простір. Окрім загальних порад щодо переходу на незнайомі посилання та використання надійних паролей, за 2 роки повномасштабного вторгнення додаються також поради, які не дають ворогу атакувати нас в цифровому просторі. Тож поділіться цим дописом з друзями та подругами, колегами та колежанками. Інформація у ньому – точно перевірена
використовуйте «правила білборду» і навчайте йому дітей.
Перед тим як опублікувати щось особисте в інтернеті, уявіть, що ця інформація була б на стіні вашого будинку чи великому білборді. Чи хотіли б ви, щоб всі її бачили? Ретельно обирайте, чим ви ділитеся і не розміщуйте особисту інформацію в інтернет-просторі.
поважайте кордони дитини.
Не публікуйте та не надсилайте фото вашої дитини без дозволу. Дуже часто дорослі люблять поділитися, на свою думку, дотепними знімками своєї дитини, що може зачепити її почуття та порушує особисті кордони.
перевіряйте джерела.
Перед тим, як натиснути кнопку «Поділитися», перевірте джерело інформації чи новини. Дуже часто саме так поширюється дезінформація, а тим паче – в умовах війни.
інформаційний детокс.
Інколи важливо відірватися від цифрового світу. Регулярно влаштовуйте цифрові детокси, відключаючись від соціальних мереж, електронної пошти та іншого. Це не лише поліпшить ваше психічне здоров'я, але й допоможе знизити ризик кіберзагроз.
Бережіть себе та будьте інформаційно свідомими!
Коментарi